Konference BOZP v roce 2021

skbozp18
Kategorie:
Konference
Datum:
12.5.2021
Místo konání:
Praha - Praha, Česko

S ohledem na vývoj situace ohledně COVID-19 akci přesuváme na 12.5.2021.
Všichni zaregistrovaní budou v blízké době kontaktováni s nabídkou účasti v tomto náhradním termínu. 
Děkujeme za pochopení! 

 

 

Dotýká se vás profesně bezpečnost a ochrana zdraví při práci? Přejete si mít přehled o zásadních tématech, kterými současná BOZP v České republice žije? Zveme vás na konferenci, která otevře zásadní otázky Bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na konci roku 2019 a začátku roku 2020.

 

Podtitul: Zaměstnavatelé, zaměstnanci a odborně způsobilé osoby – legislativa, povinnosti a další novinky v oblasti BOZP.

Již šestý ročník konference - pokračování úspěšné akce z předchozích let. 

Účastníci se prostřednictvím přednášek na aktuální témata ze současné BOZP seznámí s posledním vývojem v oboru i s tím, co tento vývoj znamená pro praxi na pracovištích. Přednášet budou odborníci, kteří se jednotlivými oblastmi dlouhodobě zabývají.

Vystoupí také zástupci orgánů státního dozoru a státní správy, kteří představí problematiku BOZP z hlediska institucí utvářejících politiku státu v této oblasti. Kromě kvalitních řečníků očekáváme také mnoho zajímavých hostů v plénu. Posluchači tak budou mít možnost potkat nejen podobně zaměřené kolegy, ale také přední osobnosti BOZP v České republice.

 

Cena: 3 990 Kč bez DPH

Přihláška

 
 

Seznam termínů

  • 12.5.2021

Powered by iCagenda