Řízení psychosociálních rizik pro praxi u zaměstnanců se zdravotním postižením

semipsych
Kategorie:
ONLINE AKCE
Datum:
30.11.2020
Místo konání:
online
Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Příloha

Cílem workshopu je poskytnout účastníkům bližší náhled do problematiky praktického řízení psychosociálních rizik u zaměstnanců se zdravotním postižením. Během on-line setkání vystoupí odborníci ze SZÚ, VÚBP, ČSÚ a z Národní rady osob se zdravotním postižením. Bližší podrobnosti naleznete v přiloženém programu.

V případě zájmu o účast na tomto on-line semináři se, prosím, registrujte co nejdříve zde: https://forms.gle/T6SuL2deq9arvyqJ7

Pokud se Vám nepodaří registrovat uvedeným způsobem, prosím, obraťte se na následující kontakt: Romana Slaninová, Omnimedia s.r.o., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

O případných změnách souvisejících s vývojem onemocnění COVID 19 a jejich dopadech na průběh semináře (včetně přesunu na jiný termín) Vás budeme operativně informovat prostřednictvím mailu, který uvedete v přihlášce.

Děkujeme za pochopení.

Podrobné informace týkající se připojení k tomuto on-line semináři Vám budou v dostatečném časovém předstihu doručeny rovněž na e-mail, který uvedete při registraci.

K účasti na on-line semináři postačí připojení k internetu a internetový prohlížeč.

Odkaz pro vstup do on-line workshopu obdržíte bezprostředně před jeho začátkem.

 
 

Seznam termínů

  • 30.11.2020

Powered by iCagenda