Konference: Průmysl 4.0

konference_prumysl
Kategorie:
Konference
Datum:
7.6.2017
Místo konání:
CIIRC, ČVUT v Praze - Jugoslávských partyzánů 1580/3 Praha 6
Telefon:
+420 739 730 753
Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Druhý ročník odborné konference Hospodářských novin, která reaguje na nejnovější trendy automatizace výroby a nové změny, které se v blízké době dotknou každého výrobního podniku.

 

Do výrobních podniků po celém světě vstupuje změna srovnatelná s masivním nástupem parních strojů na začátku 19. století. Přicházející digitalizace umožní firmám plnit čím dál náročnější požadavky zákazníků a vyrábět individualizované výrobky s náklady masové výroby. Digitalizace ovlivní celý výrobní proces od příjmu objednávek, přes zadávání dokumentace a organizaci výroby po distribuci hotových výrobků. Změní mimo jiné i požadavky na kompetence pracovníků. Na změny průmyslové výroby se musí připravit zejména tuzemské výrobní firmy, které dodávají své zboží nebo díly do zahraničí. Jedině ten, kdo bude schopný inovovat své výrobní procesy a reagovat na trendy, neztratí svou konkurenceschopnost.

Popis:

Odborná konference o zavádění principů Průmyslu 4.0 ve vlastní firmě.

Cílem konference Průmysl 4.0 je ukázat, jak postupuje zavádění principů nastupující průmyslové revoluce v českých firmách, a poskytnout inspiraci a rady těm, kteří jsou v digitalizaci výroby ve svých provozech teprve na začátku, nebo dokonce o ní zatím jen uvažují. 

O své zkušenosti se s Vámi podělí společnosti jako Panasonic Automotive Systems Czech, Bentley Systems Incorporated, Sapeli, Siemens, GZ Media, A123 Systems, Kiekert CZ, Asseco Solutions a další.

Určeno pro:

majitele a management výrobních podniků, státní správu a samosprávu, vědce a výzkumné pracovníky, zástupce VŠ, IT management, personalisty, poradenské a konzultační agentury

 

Program:

Na programu usilovně pracujeme a budeme postupně doplňovat nová a nová inspirativní jména!

 
 

Seznam termínů

  • 7.6.2017

Powered by iCagenda