MANN + HUMMEL (CZ), v.o.s

, 675 21 Nová Ves, , Česko

 

Na území České republiky zastupují MANN+HUMMEL Group tři společnosti. Dvě z nich sídlí v Nové Vsi na Třebíčsku: MANN+HUMMEL (CZ) s.r.o. a MANN+HUMMEL Service s.r.o. a zaměstnávají téměř 1200 zaměstnanců. MANN+HUMMEL Service s.r.o. má zároveň pobočku v Brně. MANN+HUMMEL Innenraumfilter CZ s.r.o. sídlí v Uherském Brodě a zaměstnává více než 200 zaměstnanců.

Ve výrobním závodě MANN+HUMMEL (CZ) s.r.o. s více než dvacetiletou tradicí se vyrábějí kapalinové a vzduchové filtry pro automobilový a strojírenský průmysl, filtrační vložky vlastní značky MANN-FILTER. MANN-FILTER je nejsilnější zahraniční značkou filtrů v České republice a na Slovensku. Pod značkou MANN-FILTER se v Nové Vsi vyrábí přibližně 20 milionů filtrů ročně.

Centrum sdílených služeb MANN+HUMMEL Service s.r.o. poskytuje od roku 2007 servisní služby pro ostatní pobočky MANN+HUMMEL Group ve světě. Do portfolia firmy patří služby v oblasti účetnictví a financí, konstrukce & vývoje, IT & SAPu, zpracování materiálových dat, managementu projektů, personalistiky, kvality, nákupu.

bp 

Datum poslední certifikace: 23. 10. 2018 (platnost osvědčení do 23. 10. 2021)